سیاست بانک مرکزی برای مهار تورم اعلام شد

رئیس کل بانک مرکزی گفت: سال گذشته سیاست تثبیت از سوی بانک مرکزی با هدف مدیریت رشد نقدینگی در جهت مهار تورم، تنظیم گری و مدیریت بازار ارز، تقویت نظارت و اصلاح نظام بانکی و تنظیم مناسبات مالی میان بانک مرکزی و شبکه بانکی با دولت اتخاذ شد.

بورس ۱۵ هزار واحد افت کرد

امروز (یکشنبه ۲۳ اردیبهشت) شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات بازار سرمایه، بیش از ۱۵ هزار واحد کاهش یافت.

چک صیادی را آنلاین نقد کنید

معاون فناوری‌های نوین بانک مرکزی گفت: بانک کشاورزی به عنوان اولین بانک، چک الکترونیک سایر بانک‌ها را از طریق ابزارهای بانکی خود به صورت غیر حضوری و الکترونیک نقد می کند.

کدام بازار برای سرمایه گذاری مناسب‌تر است؟

یک کارشناس سرمایه با اشاره به اینکه ۴ بازار کلاسیک و معتبر در ایران فعال است، گفت: مردم باید بدانند از میان این بازارها کدام‌یک برای سرمایه گذاری مناسب تر است.

سقف برداشت از حساب‌های بانکی دوباره تغییر کرد

سقف برداشت از حساب‌های بانکی که بصورت حضوری و غیرحضوری با تصمیم بانک مرکزی تا پایان فروردین ماه افزایش یافته بود به حالت قبل بازگشته است.

سرخابی‌ها رسما واگذار شدند

در جریان معاملات امروز فرابورس، روند واگذاری سهام دو باشگاه پرسپولیس و استقلال به سرانجام رسید و بدین ترتیب پتروشیمی خلیج فارس و شرکت‌های تابعه ۸۵ درصد سهام استقلال و شش بانک خصوصی ۸۵ درصد سهام باشگاه پرسپولیس را خریداری کردند.

اطلاعیه جدید بانک مرکزی درباره تخصیص ارز

بانک مرکزی درخصوص تخصیص یا تمدید ثبت‌سفارش ارز نیمایی و ارز اشخاص، اطلاعیه‌ای صادر کرد.

خبر جدید بانک مرکزی درباره حذف کارت‌های بانکی

مدیر روابط عمومی بانک مرکزی از اجرای طرح کهربا توسط۶ بانک خبر داد و گفت: با این طرح تراکنش بانکی با برنامک‌های هوشمند تلفن همراه بدون نیاز به کارت‌های بانکی انجام می شود.

متقاضیان وام‌های بانکی بخوانند

مدیر اداره اعتبارات بانک مرکزی درباره برنامه این بانک برای پاسخ به برخی نارضایتی‌های مردم از شبکه بانکی بابت اخذ ضمانت‌ها گفت: شبکۀ بانکی با «کمترین سخت‌گیری» و «بیشترین تسهیل‌گری» نص صریح قانون را در مطالبه وثائق از متقاضیان تسهیلات اجرا کنند.

دامنه نوسان بورس چه تغییری کرد؟

بر اساس مصوبه سازمان بورس معاملات روز یک شنبه با دامنه محدوده شده برگزار می‌شود.