ترفندی جدید برای سرقت از طریق وای‌فای رایگان

هر روز بر تعداد افرادی که قربانی سرقت هویت شده‌اند، افزوده می‌شود؛ این مفهوم شامل هر نوع جرم، کلاهبرداری یا هر نوع فریب منجر به از بین رفتن نام کاربری، رمز عبور، شماره کارت اعتباری، داده‌های بانکی، اطلاعات مربوط‌ به سلامت یا هر نوع داده شخصی دیگر بوده که پس از سرقت توسط هکرها مورد استفاده قرار می‌گیرد و از این اطلاعات برای انجام جرائم با استفاده از هویت کاربر، بدون اطلاع آنها استفاده می‌شود.

قیمت گوشی های پرفروش در بازار

پرچمدار سامسونگ در بازار موبایل تا ۹۵ میلیون قیمت خورده است

جزئیاتی جدید از برقراری تماس تصویری روی سیم‌کارت تلفن همراه

طبق آخرین اظهارات وزیر ارتباطات، سال ۱۴۰۱ در کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات، ضوابط و تعرفه‌های تماس تصویری تصویب شد اما به دلیل اینکه برخی گوشی‌های خارجی داخل کشور بوده و لایسنسی را به خاطر شرایط تحریم فعال نکرده بودند، بعضی از مردم نمی‌توانستند از این قابلیت استفاده کنند؛ اما این قابلیت در گوشی‌هایی که داخل کشور تولید می‌شود، وجود دارد.

بهترین گوشی موبایل ۲۰ میلیون تومانی کدام است؟

رقابت نزدیک گلکسی A55 و ردمی نوت 13 پرو پلاس در بخش نمایشگر و پردازنده بدون تعیین برنده بی‌چون و چرا به‌پایان می‌رسد. درعوض تفاوت‌هایی بابت دوربین و باتری دیده می‌شود.

آیفون ریفربیش شده چیست و با مدل آکبند چه تفاوتی دارد؟

از آنجایی که آیفون‌های سری ۱۴ و ۱۵ در بازار ایران رجیستر نشده‌اند، بسیاری از کاربران به استفاده از سری آیفون ۱۳ و پایین‌تر روی می‌آورند. آیفون‌های ریفربیش شده، بخش مهمی از بازار گوشی‌های آیفون را تشکیل می‌دهند که به دلیل قیمت پایین‌تر و ارائه کیفیت نزدیک به آکبند، در بازار رواج زیادی پیدا کرده‌اند.

خالی شدن حساب ها با تله پیامکی

طیف‌های مختلفی از مردم درگیر کلاهبرداری‌های اینترنتی از جمله پیامک‌های جعلی می‌شوند؛ چراکه مجرمان سایبری بر ناآگاهی برخی افراد حساب می‌کنند. در همین رابطه سال گذشته هشدارهای متعددی برای آگاهی بیشتر شهروندان نسبت به پیامک‌های جعلی ارائه شد.

ممنوعیت آیفون ۱۴ و ۱۵ رفع شد؟ / اعلام جزییات

سخنگوی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز با بیان اینکه تا این لحظه رفع ممنوعیت واردات آیفون ۱۴ و ۱۵ مطرح نیست، گفت: اواخر سال واحدهای فروشنده این کالاهای ممنوعه شناسایی شدند و در سال جاری برخورد با این واحدها در دستور کار جدی ستاد قرار دارد.

توضیح وزیر ارتباطات درباره شرایط افزایش سرعت اینترنت

وزیر ارتباطات گفت: ما به هیچ وجه وعده افزایش صد برابری سرعت اینترنت در سال ۱۴۰۳ را ندادیم.

چگونه در اینستاگرام درآمدزایی کنیم؟

اینستاگرام تنها راه برای درآمدزایی در فضای آنلاین نیست اما اگر به این نتیجه رسیده‌اید که پلتفرم درستی برای شماست، لازم است درباره راه‌های مختلف درآمدزایی از محتوای خود بدانید.

خبر مهم درباره واریز عیدی نقدی نوروز

خبر واریز عیدی از سوی رئیس جمهور به مردم یک کلاهبرداری بوده و واقعیت ندارد.