فرزین: امکان تک‌نرخی کردن ارز وجود ندارد

رئیس کل بانک مرکزی گفت: در شرایط فعلی و در شرایط تحریم به دلایل محدودیت ها، امکان تک نرخی کردن ارز وجود ندارد.

طلا سقوط کرد

قیمت طلا در بازار جهانی سقوط کرد و به زیر کانال ۲ هزار و ۴۰۰ دلار برگشت.

قیمت دلار دوباره ریخت

قیمت دلار از صبح امروز ریزشی بود و به کانال ۵۷ هزار تومان رسید.

بیت‌کوین بعد از ۳ هفته رکوردی دیگر ثبت کرد

بیت‌کوین روز جمعه برای اولین بار در بیش از سه هفته به بالای سطح ۶۷ هزار دلار صعود کرد و این افزایش در حال حاضر نیز ادامه یافته است.

قیمت دلار ریخت

نماینده مردم بهشهر در مجلس گفت: در مورد اخیر که عملیات موشکی تنبیهی ایران به سرزمین‌های اشغالی را شاهد بودیم؛ در روزهای اول دلار به ۶۹ هزار تومان هم رسید اما اکنون دلار به پله ۵۶ هزار تومان برگشته است.

قیمت دلار در بازار باز هم پایین تر می آید؟

نرخ اسکناس آمریکایی در بازار روز گذشته مجددا به کانال پایین‌تر بازگشت. بررسی‌ها نشان می‌دهد قیمت دلار آزاد در روزهای اخیر در حال رفت و برگشت میان کانال‌های ۶۰، ۶۱ و ۶۲ هزار تومانی بوده است.

یک پیش‌بینی جدید درباره قیمت دلار تا پایان سال

دبیرکل جامعه صرافان ایران معتقد است که روند کاهش قیمت دلار ادامه‌دار است و بازار ارز در روزهای آینده شاهد کاهش بیشتر قیمت‌ها خواهد بود.

دلار در آستانه برگشت به کانال پنجاه هزار تومان است؟

روند کاهشی جدید نرخ ارز قوی‌تر از انتظارات فعالان بازار ظاهر شد. شاخص های ارزی بازار تهران در روز گذشته نیز افت نرخ های چشمگیری را تجربه کردند و در این راستا قیمت هر برگ اسکناس دلار به کانال ۶۰ هزار تومانی رسید.

دلاربازان از بازار فرار کردند

نکته مهم بازار ارز این‌جاست که در عین ریزش قیمت‌ها ولی خریداری در بازار ارز وجود ندارد و همه چشم‌انتظار کاهش بیشتر قیمت‌ها هستند.

کاهش قیمت دلار در راه است؟

بررسی های به عمل آمده از هسته مرکزی بازار ارز تهران گویای آن است که نرخ دلار آزاد برای کاهش قیمت‌های بیشتر با حمایت معامله گران‌ روبرو شده است.