باز هم جوانان متهم به راحت طلبی شدند

جهان مدرن را نمی‌شود با تفکر و انتظارات سنتی اداره کرد. در جامعه مدرن حتی تعریف نهاد‌ها متفاوت شده است و برای حل هر پدیده و معضلی نیاز به تحلیل‌های عمیق هست.

گوشت ملت آب شد

اینکه چرا در طول این سال‌ها هیچ فکری برای رسیدن به خودکفایی در تولید مرغ، جوجه یک روزه و گوشت نشده‌است، سؤال مردم است و باید دولت به آن پاسخ دهد، اما اتفاقی که در یک‌سال اخیر برای بازار مرغ و گوشت افتاده به تحریم و نهاده‌های طیور و دام ارتباطی ندارد؛

رفتار‌های وزیر بهداشت برای جامعه بدآموزی دارد

رئیس شورای عالی نظام پزشکی گفت: پولی و طبقاتی کردن واکسن کرونا نشان‌دهنده ضعف اخلاق حرفه‌ای و ناکارآمدی در مدیریت بحران این کشور و مردم ایران است.

بانک‌ها ۲۴۰۰ بنگاه تولیدی را آشیانه پرندگان کردند

رعایت‌نکردن اصول اولیه اعتبار‌سنجی موجب‌شده تا بانک‌ها بخشی از سپرده‌های بانکی را از کانال پرداخت تسهیلات معوق یا سوخت کنند، بی‌تفاوتی برای سالم‌سازی صورت‌های مالی بانک‌ها نیز کار را به جایی رسانده‌است که بانک‌ها بخشی از مطالبات معوق را برای فرار از ذخیره‌گیری با هماهنگی بدهکار با تسهیلات دیگری جایگزین می‌کنند،

منافع ملی زیرپای سیاست بازان

از احمدی‌نژاد که بگذریم که اساساً تابع هیچ چهارچوب و قاعده‌ای نیست، خیلی‌ها از جمله؛ محسن رضایی، دهنوی و حالا رستم قاسمی حرف‌هایی زده یا می‌زنند که نه تنها برای وزارت امور خارجه و دستگاه امنیت ملی ایران، دردسرهایی درست می‌کنند که ممکن است مستند به برخی اظهار نظرات، ایران بازهم با شورای امنیت سازمان ملل چشم در چشم شود در حالی که در هیچ کجای دنیا اساساً چنین اجازه‌ای به هیچ مسئول و شهروندی داده نمی‌شود.

نورافکن روی چهره کودک‌آزاران

یک روز کودکی را به داخل سطل زباله شهری می‌اندازند، روز دیگر دیگری را کتک می‌زنند و روز دیگر با خشونت از او می‌خواهند که به تیم محبوبش فحش بدهد! به گریه انداختن یک کودک خنده‌دار که نیست، هیچ؛ جرم است.

آقای رئیس جمهور! از قیمت ماهی و میگو خبر دارید؟

مردم می‌گویند همه چیز گران است فکری به حال ما کنید، دیگر نمی‌توانیم گوشت و مرغ بخریم اما بالاترین مقام اجرایی کشور برایشان نسخه عجیبی می‌پیچد و به آن‌ها می‌گوید به جای گوشت و مرغ از آبزیانی استفاده کنید که گرانتر است.

یک واکسن کرونا و این همه جنجال

واکسن کرونا در ایران، به جای آنکی مرهمی باشد بر آلام مردم، به درد مضاعف دیگری تبدیل شده است.

آداب همدردی هم بلد نیستید؟!

چندی پیش محسن قاضی مرادی، بازیگر پیشکسوت کشورمان در سن ۸۰سالگی بر اثر بیماری پارکینسون درگذشت.

تجارت با کرونا!

روزی که رئیس‌جمهور از بخش خصوصی خواست تا به عرصه واردات واکسن کرونا ورود یابد، شاید کسی فکرش را هم نمی‌کرد که دولت بنا دارد تا کسب و کار تازه‌ای با واردات و تزریق واکسن کرونا راه بیندازد!