بی اعتنایی بازار به ریزش قیمت ارز

درحالیکه بازار ارز با روند کاهشی مواجه شده و نرخ دلار با کاهش قیمت قابل توجهی مواجه شده، اما نه تنها قیمت ها روند کاهشی ندارد

اقتصاد روی خط انتظار

سیاوش غیبی‌پور با بررسی وضعیت بازار ارز گفت: اکنون به دلیل سیگنال‌های مثبت و شکست تحریم‌ها مسیر ریزش قیمت ارز به وجود آمده است، البته این مسیر کاهش به شدت با مقاومت بازار، دلال و معامله‌گران ارز روبه‌رو شده و این افراد به راحتی نمی‌پذیرند که بازار با کاهش قیمت مواجه شود.

مگر شوراي نگهبان قانون‌گذار است؟

طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست‌جمهوری در مجلس تدوین شده اما با وجود مشکلات بسیار هنوز به مرحله اجرا نرسیده است.

بازتاب فرمان حمایت از تولید

بار دیگر سخنان برحق و کارشناسانه مقام معظم رهبری در مورد وضعیت تولید، بنگاه داری و اشتغال کشور بهانه ای برای سخنرانی و ابراز ارادت شد.

در یک قدمی توافق

خبرگزاری آسوشیتدپرس نوشت: به رغم اینکه آمریکا می‌خواهد شانس حصول توافق برجامی قریب‌الوقوع با ایران را کمرنگ جلوه دهد اما ردوبدل شدن تماس‌های دیپلماتیک و انتشار گزارش‌هایی از پیشرفت در روند مذاکرات وین حاکی است که تماس‌های غیرمستقیم ایران و آمریکا احتمالا در حال نزدیک شدن به توافق است.

افزایش حقوق بازنشستگان؛ کم یا کافی؟

اوضاع اقتصادی و تورمی که در یکی دو سال اخیر شاهد آن بودیم، بر زندگی بسیاری از مردم ایران اثر گذاشته است. با وجودی که درآمدها در این سال‌ها افزایش بیشتری داشته است

مرگ سریالی کادر درمان

بنا بر اعلام برخی از مسئولان و رسانه‌ها در طول ۱۰ روز گذشته، سه دستیار پزشکی (رزیدنت) در بیمارستان خودکشی کرده‌اند که دانش‌آموخته دانشگاه علوم پزشکی بودند.

رمزارزها بازیگر جدید عرصه اقتصاد

امروزه فضای مجازی حرفهای بسیاری برای گفتن دارد و برای تحمیل خود، در همه عرصه ها اظهار فضل می کند.

پای تقلب و کنکور در میان است!

این روزها با پیک موج چهارم کرونا در کشور، وزارت آموزش و پرورش تاکید جدی بر حضوری بودن آزمون‌های نهم و دوازدهم در شهرهای قرمز، نارنجی و زرد دارد.

ناکارآمدی حمایت های دولت از کسب وکارها

درحالی که بحران کرونا مشکل آفرین شده و مشاغل بسیاری را درگیر کرده، پرداخت هزینه ها برای صاحبان مشاغل به چالش جدی تبدیل شده است.