جنجال کلینزمن!

يورگن کلينزمن مهاجم سال‌هاي دور تيم‌ملي آلمان‌که پس از ديدار ايران و ولز صحبت‌هاي ناشايستي در خصوص شاگردان کي روش داشت، پس از پاسخ کوبنده فوتبال ايران حرف خود را پس گرفت.

زلزله چینی در بازار ارزهای دیجیتال

ناآرامی‌های چین، بازار جهانی و ارزهای دیجیتال را به وحشت انداخته، در این میان قیمت بیت‌کوین سه درصد کاهش یافته است و دیگر آلت‌کوین‌ها بین چهار تا هشت درصد افت شدیدتر را تجربه می‌کنند.

ترور اگر ادامه یابد، تمام شهرهای اسرائیل را زیر آتش می‌گیریم

سه روز پس از انفجارهاي بزرگي كه مناطق صهيونيست نشين بيت المقدس را به لرزه درآورد، جنبش مقاومت حماس هشدار داده كه هرگونه ترور و اقدام نظامي تل آويو عليه فلسطيني‌ها، باعث خواهد شد تا همه شهرهاي مناطق اشغالي زير آتش موشك مقاومت قرار گيرند. آثار و تركش‌هاي دو انفجار بزرگي كه هفته گذشته بخش‌هاي صهيونيست نشين شهر بيت المقدس را لرزاند، هنوز در خيابان‌هاي اين شهر اشغالي پابرجاست. 

تصویب لایحه الحاق ایران به سازمان همکاری شانگهای

نمایندگان مجلس شورای اسلامی لایحه الحاق دولت جمهوری اسلامی ایران به سازمان همکاری شانگهای را تصویب کردند.

دور جدید ایران‌هراسی در کاخ سفید

ظهارات ضد ایرانی و اتخاذ مواضعی علیه خواست و مطالبات تهران، نه تنها امری جدید نیست، بلکه در چند دهه گذشته در جریان بوده است. با این وجود، طی چند وقت اخیر شاهد هستیم که مقامات کاخ سفید با ناامید شدن از تسلیم ایران در برابر خواسته‌های آن‌ها برای احیای توافق هسته‌ای، شاهد هستیم که تهران بیش از هر زمان دیگری در مدار ایران هراسی کاخ سفید قرار گرفته است.

پارلمان اروپا ارتباط مستقیم خود را با ایران قطع کرد

رئیس پارلمان اروپا گفت که تا اطلاع ثانوی ارتباطات و گفتگوهای مستقیم میان این نهاد اروپایی و جمهوری اسلامی ایران قطع می‌شود.

برجام زیر تیغ دولت در سایه آمریکا

در شرایطی که جمهوری‌خواهان مسرور از کسب اکثریت ضعیف خود در انتخابات میان دوره‌ایی هستند، اخیرا اعضای دولت سابق آمریکا کمر همت را بر زمینه‌سازی برای عدم به موفقیت رسیدن دولت بایدن در احیای برجام بسته‌اند.

دسیسه تازه آمریکا و غرب علیه تهران

شورای حکام آژانس بین‌المللی انرژی اتمی روز پنجشنبه (26 آبان) قطعنامه‌ای را که خواستار همکاری ایران با نهاد دیده‌بان هسته‌ای سازمان ملل است به تصویب رساند. در ارتباط با همین قطعنامه، میخائیل اولیانوف، نماینده روسیه در سازمان‌های بین‌المللی واقع در وین، روز پنج‌شنبه در توییتی نوشت: شورای حکام آژانس بین‌المللی انرژی اتمی همین حالا قطعنامه درخصوص ایران را با ۲۶ رای موافق، ۲ رای مخالف و ۵ رای ممتنع تصویب کرد.

مجلس نمایندگان آمریکا به کنترل جمهوری‌خواهان درآمد

با گذشت چندین روز از برگزاری انتخابات میان‌دوره‌ای کنگره آمریکا، در نهایت جمهوری‌خواهان آمریکایی توانستند به ۲۱۸ رای لازم برای کسب اکثریت در مجلس نمایندگان دست یابند.

طرح بن سلمان برای کشیدن جنگ به داخل ایران چه بود؟

روزنامه لبنانی الاخبار با انتشار اسنادی از نقشه مخفیانه‌ سعودی و امارات برای تضعیف ایران و کشیدن جنگ به داخل کشور پرده برداشت.