تمام عوامل ترور سردار سلیمانی را می‌زنیم

سرویس سیاسی-سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی، فرمانده کل سپاه پاسداران به جوسازی‌های اخیر آمریکایی‌ها مبنی بر قصد ایران برای ترور سفیر آمریکا در آفریقای جنوبی! و اظهارات تهدیدآمیز دونالد ترامپ واکنش نشان داد و خطاب به وی گفت: آقای ترامپ انتقام ما از شهادت سردار بزرگمان قطعی، جدی و واقعی است.

پرده آخر برجام

امریکا و رئیس جمهور آن چند سالی است که به‌واسطه اقدامات یکجانبه‌گرایانه خود، در نظام بین‌الملل به عنصری نامشروع تبدیل شده که البته بدون توجه به قواعد حقوقی و بین‌المللی، اهداف غیرقانونی خود را با تهدید و قلدری پیش می‌برد و خروج از برجام و تشدید فشار‌های چندجانبه غیرقانونی و غیرحقوقی علیه ملت ایران از جمله آنهاست.

مکانیزم ماشه فعال شود از برجام خارج می‌شویم

حجت‌الاسلام نصرالله پژمانفر نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی دیروز مجلس طی تذکری با‌ اشاره به اینکه آمریکایی‌ها دنبال فعال کردن سیستم مکانیزم ماشه هستند، گفت: مجلس باید در برابر بازی پلیس خوب و پلیس بد آمریکا و اروپایی‌ها دقت لازم را داشته باشد؛ ما نباید به‌واسطه بازی‌های اروپایی‌ها دست نگه‌‌داریم و با تحریم‌های جدید روبه‌رو شویم.

اشغالگران استان بحرین اشغالگران فلسطین را به رسمیت شناختند

هنوز یک ماه از خیانت امارات به فلسطین و جهان اسلام نگذشته بود که خبر رسید، رژیم آل خلیفه در بحرین نیز روابط مخفیانه خود با رژیم صهیونیستی را علنی کرد. البته این خیانت شیوخ مرتجع عرب چندان عجیب نبوده و نمی‌توان از آن به عنوان «خیانت جدید» یاد کرد،

افشاگری بی‌سابقه از باندفساد و فحشای ترامپ و همسرش

بازار افشاگری‌ها با نزدیک شدن به موعد برگزاری انتخابات ریاست جمهوری 3 نوامبر(13 آبان) آمریکا داغ شده و دو نامزد جمهوری خواه و دموکرات با استفاده از هر حربه‌ای و به هر قیمتی! سعی در تقویت موضع خود و تضعیف جناح رقیب دارند. بسیاری از کارشناسان معتقدند با توجه به تحولات اخیر و اظهارات ترامپ و بایدن در مورد احتمال «تقلب» و بروز «جنگ داخلی»، این دور از انتخابات در تاریخ آمریکا بی‌سابقه خواهد بود و ممکن است در صورتی که یکی از دو طرف نتیجه را نپذیرد نهاد‌های قانونی این کشور نتوانند موضوع را مسالمت‌آمیز حل و فصل کنند.

پیام به آمریکا در گفت‌وگو با سوئیس

رئیس جمهوری با بیان اینکه آمریکا با خروج از برجام و نقض قطعنامه ۲۲۳۱ سازمان ملل با هدف از پای درآوردن جمهوری اسلامی از ۲ سال و نیم گذشته تاکنون تحریم‌های ظالمانه و ناعادلانه‌ای علیه ملت ایران اعمال کرده است، گفت: تاریخ نشان داده که مردم ایران برابر گردن‌کشی، قلدری و زورگویی یک قدرت تسلیم نخواهد شد.

طمع پیروزی ترامپ به قیمت جنگ

نفس‌ها برای انتخابات آمریکا حبس شده است. بعد از گذشت بیش از یک سال و نیم از مبارزات انتخاباتی، سپری شدن هشت ماه از انتخابات مقدماتی، بعد از مطرح شدن نام بیش از ۲۴ کاندیدا، ۱۱ مناظره، گذشت بیش از شش ماه از همه گیری کروناویروس و و اجرای دو کنوانسیون احزاب اصلی آمریکا، گروهی از رای دهندگان آمریکایی سرانجام فرآیند رای دادن در انتخابات ریاست جمهوری را در فاصله دو ماه مانده به روز انتخابات در سوم نوامبر از طریق پست شروع کردند.

پشت پرده پیشنهاد کرملین به تهران و واشنگتن

روسیه از جمله اعضای دائمی شورای امنیت سازمان ملل متحد است که در سالیان گذشته نقشی کلیدی در توافق هسته‌ای با ایران موسوم به برجام داشت و پس از خروج آمریکا نیز ضمن محکوم کردن این کشور از تمامی اعضای برجام خواست به تعهدات خود برای حفظ آن عمل کنند.

دفتر تلویزیون بعثی دجله در آتش خشم عراقی‌ها سوخت

شبکه تلویزیونی «دجله» با مدیریت «جمال الکربولی»، ستوان ارتش رژیم صدام و عضو حزب بعث در آن زمان، با پخش صحنه‌هایی از رقص و آواز در شب و روز عاشورا، خشم و عصبانیت مردم عراق را برانگیخت و آنها پس از مشاهده این دهن‌کجی، به طور خودجوش دست به تظاهرات زدند و پس از ورود به محوطه و ساختمان این شبکه ماهواره ای، آن را به آتش کشیدند.

وعده بازگشت آمریکا به برجام

معاون نامزد ریاست جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا اعلام کرد که بایدن در صورت انتصابش به مقام ریاست جمهوری به توافق هسته‌ای با ایران بازخواهد گشت.