میراث مردمی «هاشم آقا »

زنده‌یاد سیروس گرجستانی بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون که روز پنج شنبه درگذشت، از بازیگران محبوبی بود که طی سال‌های طولانی فعالیت، کمتر حاشیه داشت. او که بیشتر از هرچیز با سریال‌های طنز تلویزیون برای مخاطبان شناخته‌شده است

مامانم را می‌خواهم شوهر نمی‌خواهم

«مو نمی‌خوام عروس بشم، مو فقط می‌خوام درس بخونم.» دخترک در یکی از روستاهای نزدیک به شهر بم زندگی می‌کند. 12 ساله است. با همان لهجه غلیظش برایم می‌گوید که چقدر عاشق مدرسه است و چقدر از ازدواج زودهنگام گریزان. چند روزی ازخودکشی‌اش با متادون می‌گذرد.

حقوق8 میلیونی به منشی‌ها برای اینکه فحش بخورند!

دومین جلسه رسیدگی به پرونده شرکت عظیم خودرو در شعبه سوم دادگاه کیفری یک استان تهران ریاست قاضی کاشانکی برگزار شد.در این جلسه قاضی کاشانکی با بیان اینکه پرونده مربوط به عظیم خودرو در حال رسیدگی است، تذکر داد: نشانی شکات، نشانی قانونی آن‌ها محسوب می‌شود و در صورت تغییر نشانی باید آن را اعلام کنند.

این بار،آتش به ‌جان آثار تاريخي

احمدرضا حسيني بروجني، معاون ميراث فرهنگي خوزستان درباره آتش زدن خانه مرعشي اعلام کرد که اين خانه در شهرستان شوشتر يکي از بناهاي تاريخي ارزشمند و با معماري کم‌نظير است که در کنار ساباط معين‌التجار قرار دارد.

قسمت اول سریال پرستاره بهرنگ توفیقی چه کیفیتی داشت؟

دیروز قسمت اول مجموعه نمایش خانگی «آقازاده» در سرویس‌های وی‌اودی به نمایش درآمد. این سریال به کارگردانی بهرنگ توفیقی، به قصه‌ای عاشقانه در بستر وقایعی با رنگ‌وبوی سیاست می‌پردازد.

«ابلیس بدبو» در مترو شکار شد

با تلاش مشترک و شبانه روزی کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی، نیروهای حراست مترو و ماموران فرماندهی انتظامی مشهد عامل آزار و اذیت وحشیانه دختران جوان در نزدیکی ایستگاه های متروی مشهد دستگیر شد.

قتل عام فجیع یک خانواده

رئیس پلیس تهران بزرگ جزئیات قتل ۳ نفر از اعضای یک خانواده در منطقه باغ فیض تهران را تشریح کرد. به گزارش تسنیم، سردار حسین رحیمی‌درباره وقوع یک جنایت خانوادگی در منطقه باغ فیض تهران، اظها ر کرد: ساعت ۹ صبح روز یکشنبه خبری مبنی بر قتل ۳ نفر از اعضای یک خانواده در منطقه باغ فیض تهران به پلیس واصل شد

سرانجام قاضي منصوري د‌‌ر روماني به د‌‌ام افتاد‌‌‌‌

د‌‌ر جلسه اول د‌‌اد‌‌گاه رسيد‌‌گي به اتهامات اکبر طبري و همد‌‌ستانش که روز يکشنبه 18 خرد‌‌اد‌‌ 1399 برگزار شد‌‌، نمايند‌‌ه د‌‌اد‌‌ستان تهران، گفت: متهم رد‌‌يف نهم غلامرضا منصوري (قاضي وقت اجرايي لواسان) که از کشور متواري شد‌‌ه به د‌‌ريافت رشوه بالغ بر 500هزار يورو متهم است. پس از مطرح شد‌‌ن نام قاضي منصوري د‌‌ر د‌‌اد‌‌گاه، او د‌‌ر پيامي ويد‌‌ئويي اعلام کرد‌‌ که قصد‌‌ بازگشت به کشور را د‌‌ارد‌‌.

سلبریتی ها در پویش غلط بنویسیم

برخی سلبریتی‎ها عاشق کمپین‎اند؛ فعالیتی ساده و بی‎خطر که از طریق آن می‎توانند برای خودشان وجهه اجتماعی و محبوبیت دست‎وپا کنند. آن‌ها هیچ رخدادی را ازدست نمی‎دهند؛ حوادث طبیعی و غیرطبیعی برای‎شان فرصتی ا‎ست که هشتگ و کارزار راه بیندازند و سفیر و نماینده چیزی بشوند و بر جهان و جهانیان تأثیرات مثبت بگذارند.

ابتلای 15 میلیون ایرانی به کرونا ؟

10 درصد، 15 درصد یا 20 درصد؟ بالاخره چند درصد ایرانی ها تاکنون به کرونا مبتلا شده اند؟ در این باره عضو کمیته اپیدمیولوژی کووید-۱۹ وزارت بهداشت با اشاره به مطالعات سرواپیدمیولوژی کرونا در مناطق مختلف کشور گفت: بر اساس یافته‌ها، شاید حدود ۱۵ میلیون نفر از جمعیت کشور از اول اپیدمی تا کنون آلودگی به این ویروس را تجربه کرده‌اند