قایدی در مسیر جهانبخش!

درخشش مهدی قایدی مهاجم جوان استقلال در فصل اخیر فوتبال ایران از او یک چهره ویژه نزد هواداران این تیم ساخت و محبوبیتش چند برابر شد. شماره 10 آبی‌ها در فصلی که هنوز به واسطه ادامه مسابقات لیگ قهرمانان آسیا به پایان نرسیده در حد یک ستاره تمام‌عیار ظاهر شده‌

دیگر نمی‌خواهم به مترو برگردم

شمیلا شیرزاد در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری ایسنا از علاقه‌اش به بازیگری پیش از بازی در فیلم مجیدی گفته و برنامه‌هایی که برای آینده دارد. او اصالتاً اهل افغانستان است اما در ایران متولد شده و با پدر و مادر و خواهر بزرگ‌ترش و ابوالفضل که دو سال و نیم از خودش کوچک‌تر است، زندگی می‌کند

اظهارات تامل برانگیز «نصیری» درباره حجاب

مهدي نصيري را با کيهان مي‌شناسند. او يک سال پس از آغاز همکاري‌اش با روزنامه کيهان در قم، عضو شوراي سردبيري و از سال 1367 تا 1374 مديرمسئول و سردبير کيهان شد؛ پس از آن تا سال 1379 ماهنامه «صبح» را منتشر کرد؛ در سال 1380 معاون سياسي شوراي سياستگذاري ائمه جمعه سراسر کشور شد و در سال 1384 به‌عنوان معاون فرهنگي دفتر نمايندگي رهبر ايران در کشور امارات به اين کشور رفت و سال 1388 به ايران برگشت.

یزدی ماشاءالله قصاب را در سفارت مستقر کرد

اصلاح بخشی از یک گزارش یزدی ماشاءالله قصاب را در سفارت مستقر کرد در تاریخ 20 شهریور 1399 گزارشی با عنوان «مأموریت ماشاءالله قصاب چه بود و سرنوشتش چه شد؟» در صفحه سوم روزنامه «شرق» منتشر شد که در بخش آغازین این گزارش به ماجرای ورود ماشاءالله کاشانی (قصاب) به عرصه سیاست اشاره شده است.

از دستفروشی در مترو تا جایزه در ونیز

«خورشید» طلوع دوباره مجید مجیدی در سینمای خودش است. یادآور روزهای خوب مجیدی که با زلالی و خلوص دنیای کودکانه آمیخته است. مجید مجیدی و نیما جاویدی در مقام نویسنده بخوبی توانسته‌اند تعارضات، التهابات و رؤیاپردازی دوران نوجوانی را در پس داستان به تصویر بکشند و روح‌الله زمانی این مفاهیم را در بازی خود متجلی کند.

نباید به دایی احترام گذاشت؟

کریستیانو رونالدو، فوق‌ستاره پرتغالی دنیای فوتبال، بیش از هر زمان دیگری به علی دایی، ستاره و کاپیتان سابق تیم ملی ایران نزدیک شده است؛ او با دوگلی که هفته پیش وارد دروازه سوئد کرد، نه‌تنها برای هفتمین بار در طول دوران حرفه‌ای‌اش دروازه این تیم را گشود بلکه در مجموع صدویکمین گل ملی‌اش در تاریخ را هم زد تا حالا فقط هشت گل ملی دیگر با علی دایی فاصله داشته باشد.

مأموریت ماشاءالله قصاب چه بود و سرنوشتش چه شد؟

در گفت‌وگو با اصغرزاده و غرضی و به روایت یزدی، امیرانتظام سالیوان و اسناد سفارت آمريكا مأموریت ماشاءالله قصاب چه بود و سرنوشتش چه شد؟ امیرحسین جعفری: تاریخ معاصر ما مملو از چهره‌های كوچك و بزرگی است كه بعضا با وجود بازی نقش جدی در تعدادی از روندها، نامشان صرفا با تاریخ‌مصرف مشخصی در صحنه مطرح بوده است

مازوخیسم در « دل» شبکه فحشای ملانیا و رادان در جلد ناصرالدین شاه !

پرده برداری از شبکه فحشا با مدیریت ترامپ و ملانیا رئیس جمهورآمریکا میلیون ها دلار بابت جمع آوری عکس های برهنه ملانیا داده است با نزدیک شدن به موعد برگزاری انتخابات ریاست جمهوری 2020 ایالات متحده آمریکا، افکار عمومی جهان هر روز شاهد افشاگری‌های جدید درباره دو نامزد دموکرات و جمهوری خواه هستند.

نوبت «سیاه و سفید کردن» تصویر زنان سریال!

باز هم صداوسيما و باز هم گلايه از جام‌جم؛ اين‌بار گلايه‌ها قديمي بود و ارتباطي با امروز و ديروز ندارد بلکه اقدام جديد صداوسيما بار ديگر اذهان را به ياد اقدامات قبلي اين رسانه انداخت که همان ناديده گرفتن نقش زنان و محدودسازي‌هاي غيرمتعارف براي آنان است.

ماجرای قتل شوک آور «مهر ثنا»

زن جوان که دچار فشار عصبی شده بود، دختر 4 ساله اش را به طرز وحشتناکی در مشهد به قتل رساند و به دستور مقام قضایی در مرکز روان پزشکی بستری شد. به گزارش اختصاصی خراسان، این جنایت هولناک ظهر روز پنج شنبه گذشته درخیابان شهید طرحچی مشهد هنگامی رخ داد