برنامه زنده برای ارتباط بهتریا عقده‌گشایی؟

طبیعی است که این برنامه‌ها به‌دلیل ویژگی زنده بودن، نیاز به نظارت و مراقبت دقیق‌تر و حرفه‌ای‌تر داشته و ناظران پخش مجرب‌تری را می‌طلبند، اما متأسفانه گویی آنچنانکه باید و لازم است چنین نظارت و مراقبتی مشاهده نمی‌شود.

آگهی بازرگانی جایگزین رستمی!

دوشنبه شب امیر حسین رستمی بازیگر کشورمان مهمان برنامه فرمول یک علی ضیا بود. او مدتها بود که به عنوان مهمان در هیچ یک از برنامه‌های صدا و سیما شرکت نکرده بود اما این بار آمده بود تا انتقاد کند.

کووید ۱۹ رو دستان کوچک کار

شهر نیمه تعطیل است. از شبکه‌های اجتماعی گرفته تا بیلبوردهای شهری، همه را به در خانه ماندن و شستن مکرر دست‌ها توصیه می‌کنند و تب ماسک، دستکش و ماده ضدعفونی همه را گرفته است.

سلبریتی‌های کرونایی!

از ایرج حریرچی معاون وزیر بهداشت گرفته تا محمود صادقی و فاطمه رهبر نمایندگان دوره‌های گوناگون مجلس شورای اسلامی، از مصطفی پورمحمدی، وزیر اسبق اطلاعات و دادگستری تا حسین شیخ‌الاسلام دیپلمات و محمدرضا راه‌چمنی سیاستمدار؛ این‌ها نام‌های آشنایی است .

دستورالعمل استفاده از وایتکس برای ضدعفونی

مایع سفیدکننده با اسم تجاری وایتکس حاوی 5 درصد سدیم هیپوکلریت است که پس از رقیق‌سازی می‌توان از آن برای ضدعفونی و ویروس‌کشی سطوح مختلف استفاده کرد.

عاقبت استعدادهای تلویزیونی

چندین ماه بعد از پایان فصل اول برنامه پربیننده «عصر جدید» شنبه شب «احسان علیخانی» درباره روی صحنه آمد تا ستاره‌های دیگری به تلویزیون‌مان معرفی کند.

بحران الکلی در ایران

در حالی که هنوز عبارت «ناموجود» در کنار الکل، ژل ضدعفونی‌کننده، دست و ماسک پشت شیشه برخی داروخانه‌ها دیده می‌شود، عده‌ای با تبدیل الکل صنعتی به الکل طبی با افزودن چند قطره مایع سفیدکننده نیاز بازار به الکل طبی را از مبادی غیر رسمی برطرف کرده‌اند.

یک عروسک پشت باران بود

گلزار محمدی، دبیر هجدهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر عروسکی تهران (مبارک) بر اثر بیماری سرطان دارفانی را وداع گفت و دیروز در سنندج به خاک سپرده شد.

«هزار افسان» پاکدل، سهل انگاری درباره سیامند و زیگزاگ موسولینی!

«یکی بود، یکی نبود» این داستان زندگی ماست. هیچ قصه گویی نیست که داستانش این گونه آغاز شود که یکی بود و دیگری هم بود و همه باهم بودند. ما حالا همچنان طعم شیرین این قصه کهن را مزه مزه می کنیم.

دود اشتباه در حلق مردم!

کرونا خیابان‌های تهران را خلوت کرده، اما رسیدن آلودگی هوای پایتخت به مرحله هشدار و ناسالم، نه فقط بیرون رفتن که نفس کشیدن را هم برای کسانی که در این شرایط خاص مجبور به تردد در شهر هستند دشوار کرده کرده است.