مداحی عجیب در شورای شهر شیراز

به تازگی ویدئویی در فضای مجازی منتشر شده که بسیار عجیب و واکنش‌هایی را در پی داشته است. این ویدئو نشان می‌دهد که یک مداح در شورای شهر شیراز اقدام به مولودی خوانی می‌کند اما مولودی‌ای که خارج از عرف است

چرا دلخوشی‌ها و سرگرمی‌ها گران شدند؟

در روزگاری نه چندان دور، آمدن اقوام به خانه ما و یا رفتن ما به منزل آن‌ها موجی از شادی و نشاط را در دل‌ها خلق می‌کرد. حتی روزها بعد از مهمانی هنوز نشاط آن مهمانی در کاممان بود.

شـرم بر تـو احمدي‌نـژاد!

این آقا به عنوان رئیس‌جمهوری سابق ایران گویی متوجه جایگاه خود نیست و در ترکیه، رو در روی مجری تجزیه‌طلب و فراری نشسته و در کمال وقاحت از ملت ایران بد می‌گوید! تا امروز همه در برابر خود‌نمایی‌های دیوانه‌وار آقای احمدی‌نژاد سکوت پیشه کرده‌اند

شرم فرانسه از آزار زنان در مترو و اتوبوس

پینو دختر ۲۷ ساله فرانسوی، دارنده مدال طلای المپیک توکیو، زمانی که برای طرح شکایت به اداره پلیس مراجعه کرد، جراحات جدی روی صورتش از جمله شکستگی بینی داشت. او گفت که آلن اشمیت، شریک زندگی و مربی‌اش در آپارتمانش در خارج از پاریس به او حمله کرده،

شمارش معکوس انقراض یوز ایرانی به 12 رسید!

اگر می خواهید خلاصه این گزارش را که درباره حال یوزهای ایرانی است ، در یک جمله بخوانید باید بدانید که: «حال یوز ایرانی نه تنها بد که فاجعه بار و فوق بحرانی است و بعد از شیر ایرانی و ببر مازندران به سمت انقراض می تازند!» متاسفانه این واقعیتی است که معاون تنوع زیستی سازمان محیط زیست هم به آن اشاره کرده است.

بساط گوشی‌‌به‌دست‌ها باید در ایران جمع شود

علیرضا فغانی به عنوان یک چهره برجسته در فوتبال ایران و جهان، با کوله‌باری از تجربه و میدان‌دیدگی امیدوار است یک جام جهانی دیگر را هم تجربه کند و به آخرین آرزویش که قضاوت در فینال مسابقات است، دست یابد.

جمعه سیاه فوتبال ایران

هفته‌های پرتلاطم برای فوتبال ایران و 2 تیم پرهوادار پایتخت و همچنین سیرجانی‌ها پایانی تلخ داشت و سرانجام پس از وعده وعیدهای بسیار از سوی مسئولان فدراسیون فوتبال، باشگاه‌های پرسپولیس و استقلال از حضور در لیگ قهرمانان 2022 آسیا حذف شدند.

هر جا ردی از شهید سلیمانی است امریکایی‌ها مجبور به فرارند

رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح معتقد است پس از شهادت سردار سلیمانی هرجا ردی از این شهید باشد، امریکایی‌ها مجبور به فرار از آنجا هستند که نمونه‌های آن در منطقه در حال آشکار شدن است.

نه کسی را کشتم، نه حبس کردم

بسیار پرخاشگر و عصبی است. نمی‌خواهد به سوال‌ها جواب بدهد. او متهم اصلی معروف‌ترین و جنجالی‌ترین پرونده جنایی پایتخت است، با این حال همچنان همه چیز را انکار می‌کند. از حبس دختران جوان گرفته تا جنایت در خانه‌اش را منکر می‌شود.

روایت محسن هاشمی از رد صلاحیت پدرش

انتخابات و حواشی پیرامون آن در کشورمان همواره طرفداران خود را دارد و جدای از خود مقوله انتخابات، فرآیندهای در جریان و در نهایت نتیجه آن همواره حواشی پیرامونی انتخابات به لحاظ ارزش خبری دست‌کمی از خود رخ‌دادهای انتخاباتی نداشته است.