چرا مردم از خودرو داخلی خسته شده اند؟

تجربه نشان داده است که سلیقه خریداران خودرو در گذر زمان دائما در حال تغییر است، چرا که اگر به نوع خودروهای در حال تردد در سطح شهر دقت کنیم خواهیم دید که خودروهایی که در دو دهه قبل در اولویت اول خرید مردم بودند، امروز جایگاه قابل توجهی نزد مردم ندارند.

بازگشت آقای فوتبال به سیما؟

تقریبا دو سال است که فردوسی‌پور به تصمیم مدیران صدا و سیما از این رسانه دور است. طی این مدت درخواست‌های مردمی بسیاری برای بازگشت او به تلویزیون در شبکه‌های اجتماعی مطرح شد و رایزنی‌هایی نیز از سوی برخی مسئولان صورت گرفت اما به هر صورت جایی برای فردوسی‌پور در تلویزیون وجود نداشت.

رفتار عجیب تلویزیون با دختر ورزشکار ایرانی

رفتار عجیب تلویزیون با دختر ورزشکار ایرانی شرق: مسئولان سازمان صداوسیما بار دیگر در برخورد با قهرمانان ورزشی زن شتاب‌زده عمل کردند. این بار هم صحبت از رفتار غیرمتعارف مأموران نگهبانی و حراست این سازمان است که در بدو ورود میهمانانش با آنها انجام می‌دهد.

خانه خرابی قانونی فقرا

تخریب خانه یک زن سرپرست خانوار در بندرعباس توسط ماموران شهرداری حادثه آفرید و باعث خودسوزی این زن شد. گفته می‌شود این زن ۳۵ بندرعباسی ساله پس از تخریب اتاقش توسط شهرداری بندرعباس دیروز خودسوزی کرده بود. این امر واکنش‌های مختلفی را به همراه داشته است.

ممنوع الفاتحه شدن شجريان در چهلمش!

محمدرضا شجريان که در سال‌هاي پاياني عمر ممنوع‌التصوير و ممنوع‌الصدا بود، اين روزها بعد از مرگ هم ظاهرا ممنوع‌الفاتحه شده است. آن هم درست در چهلمين روز درگذشتش. محمدرضا شجريان، استاد آواز و موسيقي ايراني، چهلمين روز درگذشت خود را تنهايي و با آرامگاهي بدون سنگ، سپري کرد.

مردم رفع تحریم می‌خواهند نه اعانه و یارانه

«با کلی‌گویی و شعار در کشور اتفاقی رخ نمی‌دهد»؛ این موضع معاون اول رئیس جمهوری است که معتقد است برخلاف دیدگاه‌هایی که منکر اثرات اساسی تحریم بر اقتصاد کشور می‌شوند و دولت را سرمنشأ همه مشکلات معرفی می‌کنند؛ عملکرد دولت روحانی در مواجهه با تبعات تحریم‌ها و در مقایسه با موقعیت مشابه دولت‌های دیگر قابل دفاع است.

قتل هولناک پسر 4 ساله

جسد بی‌جان امیرعلی چهار ساله که در یکی از محله‌های بستان آباد گم شده بود، در کنار یک رودخانه پیدا شد. به گزارش رکنا، با پیدا شدن جسد امیرعلی چهارساله اهل بستان آباد که صبح سه شنبه مقابل خانه شان ناپدید شده بود، تمام امید خانواده اوبرای بازگشتش به آغوش خانواده‌ نقش برآب شد.

سرهنگ یاوری؛ خبر تلخ صبح سه شنبه وداع با مردی که در همه ایران خانه داشت

محمود یاوری یا همان جناب سرهنگ فوتبال ایران بعد از مدتی دست و پنجه نرم کردن با بیماری در سن 81 سالگی درگذشت.

واکسن کرونا جهان را تکان داد

حتما بی سابقه است، که انتشار خبر موفقیت یک واکسن، شاخص معادلات جهانی نفت، بورس و سیاست را بالا و پایین کند، اما حالا این اتفاق افتاده است. دیروز خبرگزاری‌های دیلی میل، یورونیوز و سی ان ان در کمترین زمان، خبر دادند که شرکت داروسازی « Pfizer» در مراحل تولید واکسن ضد کرونا به توفیق 90درصدی رسیده است.

فقط من و لاله همسر ناصر بودیم

«حتما می‌دانید که من تا حالا با هیچ روزنامه، مجله، تلویزیون‌های اینترنتی و شبکه‌های اجتماعی که درخواست گفت‌و‌گو داشتند و خیلی هم بودند، صحبت نکردم از خبرنگارهایی که دوست نزدیک ناصرخان بودند و قول گرفتند که اگر تصمیم داشتم صحبت کنم، آن‌ها و رسانه‌شان اولین نفر و جایی باشند که صحبت می‌کنم، بگیرید تا بقیه اما وقتی زندگی‌سلام را دیدم و سوالات شما را به ناصرخان نشان دادم، تصمیم گرفتیم که جواب سوالات‌تان را بدهیم»