کلاهبرداری بازیگر از فوتبالیست

به‌تازگی گزارشی در خبر ورزشی منتشر شده که در آن ادعا شده یکی از بازیگران معروف، مبلغ 50 هزار دلار را از یک فوتبالیست معروف دریافت کرده و به رابطه خودش با او پایان داده است.

داد مسافران ازاسنپ و تپسی

تاکسی های اینترنتی که آمده بودند تا کرایه ها را کاهش دهند، حال خود باعث افزایش کرایه ها شده اند! بعضی معتقدند انحصارگرایی آنان پس از عقب راندن رقبای سنتی خود که همان تاکسی های تلفنی هستند، موجب این اتفاق شده است.

مافیای عصبانی، استاد نان به نرخ روز خوردن و سبقت میلیاردر !

شما باید آن قدر دروغ بگویید تا برنده شوید! مسابقه تلویزیونی «مافیا» که در ماه‌های گذشته روی آنتن شبکه سلامت رفت، آن قدر مورد استقبال قرار گرفت که حالا به سری دوم هم کشیده شده است. تقریبا یک هفته است که سری دوم این مسابقه هیجان انگیز روی آنتن می رود اما این مافیا آن مافیای سابق نیست.

مهاجرت دنباله‌دار خبرنگاران صداوسیما

شبکه ايران اينترنشنال، 25 بهمن ماه، گفت‌وگويي با احمد صمدي خبرنگار اعزامي صداوسيما به آلمان منتشر کرد که نشان مي‌داد صمدي با حضور در استوديو اين شبکه سعودي در لندن، درباره روابط ايران و ناتو موضع‌گيري مي‌کند.

همه بدشانسی‌های جواد عزتی

از مدت‌ها قبل از سی‌وهشتمین جشنواره ملی فیلم فجر، در محافل سینمایی، بسیار شنیده می‌شد که جواد عزتی احتمالاً 4-5 فیلم در جشنواره خواهد داشت و از آن جا که از فیلم‌هایش هم خبرهای خوبی می‌رسید، این احتمال مطرح می‌شد که او یکی از شانس‌های اصلی کسب سیمرغ است.

جشنواره «جایزه به تحریم»!

از مهندسی آرای مردمی آن هم از سوی کسانی که دهان‌شان همیشه علیه ادعای مهندسی انتخابات باز است تا لودگی و مسخره کردن مجسمه سیمرغ، تا اهدای جایزه جمهوری اسلامی به بازیگر و غیربازیگری که کارش توهین و تمسخر جمهوری اسلامی است و اصل جشنواره فجر را «داخل آدم» فرض نکرده که در آن حاضر شود تا قهر فردی و دسته‌جمعی با بهانه و بی‌بهانه.

احتمال توقف مجدد قیمت گذاری خودرو در دیوار و شیپور

در پی انتقاد رئیس دستگاه قضا از افزایش قیمت ها در بازار و رشد حبابی قیمت خودرو، برخی کارشناسان و مسئولان صنفی، علت افزایش قیمت خودرو را درج قیمت های غیرواقعی در فضای مجازی از جمله سایت‌ها و اپلیکیشن‌هایی نظیر دیوار و شیپور دانستند و سازمان تعزیرات و پلیس فتا هم از لزوم ممنوعیت درج قیمت به صورت دایمی و با حکم قضایی صحبت کردند.

غوغای «انگل»

گروه فرهنگ و هنر - ماه‌ها بود که همه علاقه‌مندان سینما در دنیا برای برگزاری مراسم اسکار 2020 لحظه شماری می‌کردند. حدس و گمان‌های فراوانی هم در این میان رد و بدل شده بود. سرانجام شامگاه 21 بهمن‌ماه بزرگ‌ترین رویداد سینمایی دنیا برگزار شد و فیلم «انگل» توانست جوایز مهم‌ترین فستیوال فیلم جهان را از‫آن خود کند.

انتقاد شهاب حسینی از مسعود کیمیایی

شنبه شب در پردیس ملت پس از نمایش فیلم «شین» به تهیه‌کنندگی شهاب حسینی، نشست خبری این فیلم با حضور اهالی رسانه برگزار شد، نشستی جنجالی با حواشی بسیار.او پیش از مطرح شدن سوالات خبرنگاران در توضیحی مفصل درباره حواشی اخیری که برای او به وجود آمده صحبت کرد و در این میان، از مسعود کیمیایی بدون نام بردن از او انتقاد کرد.

پول ندارید ازدواج نکنید!

قدیمی ها می گفتند «خدا خودش درست می کنه، از تو حرکت، از خدا برکت...». بعد هم توصیه می کردند اگر یک جوان خودش تلاش کند و قدم بردارد خداوند هم کمک می کند. همه این توصیه ها زمانی جدی تر می شد که می خواستند جوانی را به ازدواج تشویق کنند.