آقای نمکی! عذرخواهی کنید

دو روز پیش سعید نمکی وزیر بهداشت از کسانی که کرونا را جدی نمی‌گیرند و پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نمی‌کنند با عصبانیت انتقاد کرد و خطاب به آن‌ها گفت:

«اینترنت فایوجی» در خدمت وارداتچی!

اینترنت «۵G» با توصیفاتی وسوسه‌انگیز در تهران و مشهد و شیراز راه‌اندازی شد، اما نه برای گوشی‌هایی که در دست مردم است!

جیب مردم خالی‌تر و آب‌بها گران‌تر می‌شود

کمیسیون تلفیق بودجه مجلس شورای اسلامی دریافت وجوه از مردم تحت عنوان تبصره 3 (بند 2 ردیف د) را در صورتی مجاز دانسته و قرار است به صحن علنی مجلس شورای اسلامی ببرد

غلتک سینما صاف کن!

در چند سال اخیر سینماها شاهد روزهای بسیار شلوغی بودند، روزهای عید و روزهای تعطیل که همیشه سانس‌های فوق‌العاده برقرار بود.

آقای رشیدپور! از شما بعید بود

رسانه‌های ایران هفته گذشته گزارشی را به نقل از یک رسانه خارجی منتشر کردند که در آن این رسانه با انتشار گزارشی پخش مسابقه تلویزیونی «سیم آخر» به مجری‌گری «رضا رشیدپور» از کانال تلویزیونی ایران را تقلیدی از مسابقه اصلی «بوم» (Boom) دانست که در سال ۲۰۱۴ از یک شبکه خارجی پخش می‌شد.

مبتذل‌تر باشید و اینفلوئنسر شوید!

همانطور که نشسته‌اید و به صفحات اینستاگرام نگاه می‌کنید، یا در رختخواب خود این صفحات را لایک می‌کنید و برای هر کدام نظر می‌نویسید، به ظهور یک اینفلوئنسر کمک کرده‌اید؛

خلاقیت زیر قیچی کپی‌کاری

نزدیک عید است و تولیدکنندگان لباس از چندی پیش خودشان را برای شب عید آماده کرده‌‌اند.

شکوه‌ دنا

4 روز از حادثه تلخ زلزله «سی‌سخت» می‌گذرد و مشاهدات میدانی حکایت از آن دارد که مردم در این شهر هنوز درگیر تامین مایحتاج اولیه خود هستند.

این روند قابل ادامه دادن نیست

رئیس بنیاد امید ایرانیان با بیان اینکه اصولگرایان هیچگاه دغدغه رد صلاحیت را ندارند گفت که اصولگرایان به دنبال مشارکت حداقلی در انتخابات هستند.

هماهنگی با همسر نباید تبدیل به اجازه شود

معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده گفت: وقتی هماهنگی یک زن با شوهرش برای خروج از کشور تبدیل به اجازه گرفتن از او می‌شود، بین زوجین کشمکش‌هایی پیش می‌آید که در نهایت حقوق زن تجزیه می‌شود، که این موارد باید پیش‌بینی شود.