تن به تدبیر نمی‌دهند و نسخه تحقیر می‌پیچند

سرویس سیاسی و اقتصادیهفته نامه اصلاح‌طلب صدا- ارگان رسانه‌ای حزب اتحاد ملت(تابلوی جدید حزب منحله مشارکت) در شماره جدید در مطلبی با عنوان «ناسیونالیسم وارونه» با تمجید از دیدار تحقیرآمیز اخیر رئیس‌جمهور صربستان با ترامپ نوشت:«آیا اقداماتی از جنس کنش رئیس‌جمهور صربستان را باید مایه شرمساری او دانست؟

ترمز خودرو كشيده می‌شود

افزايش سرسام‌آور قيمت خودرو در روزهاي اخير سبب شده تا معامله‌گران نسبت به خريدوفروش آن اقدام کنند و قيد پرداخت پول براي خريد اين کالاي مصرفي را بزنند. به زعم فعالان صنعت خودرو، نوسان نرخ در بازارهاي موازي (طلا، سکه و ارز) و سودجويي دلالان سبب شده تا خودروهاي داخلي طي چند روز گذشته افزايش 30 تا 50 درصدي داشته باشند.

مواد مخدردر ایران دستکاری ژنتیکی می‌شوند؟

بعید می‌دانم کسی بتواند به طور خاص برای کشور ما مواد مخدر را دستکاری ژنتیکی کند. مرگ موش را به این دلیل که کسی را بکشند اضافه نمی‌کنند احتمالا به این دلیل که رنگ یا بوی آن شبیه مواد مخدر است، آن را به افیون اضافه می‌کنند تا بتوانند حجم بیشتری مواد مخدر به فروش برسانند

پته‌ای که کدال روی دایره ریخت!

يکي از مشکلات عديده‌اي که در حوزه صنعت خودروسازي کشور وجود دارد اين است که مديران خودروسازان بزرگ که سهم بزرگي در سبد توليد خودروي سواري کشور دارند، مديراني هستند که اهميتي به تکنولوژي‌هاي جديد و طراحي خودرو ندارند.

پايان شيطنت‌های عمدی در بورس

بازار سهام يک ماه است که حال و روز خوشي ندارد و هر روز اخبار ضدونقيضي به منظور کمک‌هاي حقوقي‌ها و بازيگران اصلي، پيرامون آن منتشر مي‌شود. اين در حالي است که شاخص کل بازار سرمايه پس از ريزش بيش از 15 درصد طي دو هفته و افت حدود 500 هزار واحدي به کانال يک ميليون و 600 هزار واحد تنزل يافت و زنگ خطري را براي سهامداران حقيقي و خرد بازار به صدا درآورد.

روش جدید قیمت‌گذاری و تیبای ۱۰۰ میلیونی

محصولات ايران‌خودرو و سايپا تنها انتخاب‌هايي هستند که مردم دارند و متقاضيان اين محصولات مجبورند هر روز براي خريد آنها قيمت‌هاي بيشتري بپردازند. از طرفي با مجوزي که شوراي رقابت به خودروسازان داده آنها هر سه ماه مي‌توانند درخواست افزايش قيمت محصولات خود را بدهند و اين روش درحالي اعمال مي‌شود که همچنان کيفيت آخرين چيزي است که به آن توجه مي‌شود.

پــــــوزش تاكـــتيكی يا بنيادی؟

واکنش‌ها به اظهارات پرويز فتاح رئيس بنياد مستضعفان بيش از آن بود که انتظار مي‌رفت اما به‌واقع اين حق همه کساني بود که در آن برنامه نامشان برده شده بود و بايد در مقام دفاع از خود برمي‌آمدند.

۲۲۰ میلیارد تومان در جیب مربی خارجی!

سرویس سیاسی- خردادماه سال گذشته بود که با مدیریت و تصمیم غلط وزارت ورزش دولت تدبیر و امید، مارک ویلموتس، مربی خارجی در قراردادی محرمانه با فدراسیون فوتبال ایران سکان سرمربی‌گری تیم ملی کشورمان را به دست گرفت.

صـف‌هاي مهريه «سكه» شد

تجمع مردم با عنوان اصلي‌ترين دليل شيوع و گسترش کرونا، يکي از نگراني‌هاي مسئولان وزارت بهداشت و کارشناسان است، اما با همه هشدارها و محدوديت‌ها، آنها حريف مسائل اقتصادي و باورهاي مردم در عدم برگزاري اين تجمعات نمي‌شوند.

سبد ایران در صف خرید واکسن کرونا

وزیر بهداشت ضمن تاکید بر لزوم رعایت اصول و شیوه‌‫نامه‌های بهداشتی جهت جلوگیری از ابتلا به کرونا، درباره واکسن این بیماری نیز گفت: همپای حرکت داخلی و ملی، برای خرید واکسن در مجمعی که در سازمان جهانی بهداشت تشکیل شده، شرکت می‌کنیم و سبد خودمان را در صف خرید هم گذاشتیم تا اگر جایی در دنیا زودتر توانست واکسن را عرضه کند، آن را برای شهروندان‌مان خریداری کنیم.