ضرب شست حشدالشعبی به آمریکا و مزدورانش در بغداد

در حالی که «مصطفی کاظمی» نخست‌وزیر عراق، و آمریکایی‌ها فکر می‌کردند نیروهای حشد‌الشعبی در مناطق مختلف عراق سرگرم نبرد با تروریست‌های داعشی هستند و آنها در غیاب حشدالشعبی می‌توانند هر کاری که دوست داشته باشند انجام دهند و هیچ خطری هم آنها را تهدید نکند.

آسمان عراق برای آمریکا ناامن شد

سرویس خارجی-وزارت کشور عراق دوشنبه از برخورد یک فروند راکت به نزدیکی فرودگاه بغداد خبر داد. بر اساس گزارش رسانه‌های عراقی، این حادثه تلفاتی نداشته است. ارتش عراق نیز اعلام کرده این راکت از منطقه «عرب خضیر» از جنوب فرودگاه بغداد شلیک شده است.

چوب حراج كره‌جنوبي بر 60 سال رابطه حسنه با تهران

«در عالم سياست منافع حرف نخست را مي‌زند.» گزاره‌اي كه از فرط تكرار، نخ‌نما و شايد هم فراموش شده است. جمهوري اسلامي ايران بيش از هر كشور ديگري در چهل و اندي سال گذشته با اين گزاره درگير بوده و در روابط دو و چندجانبه منطقه‌اي و فرامنطقه‌اي آن را تجربه كرده است.

معمای کیم حل نشد

علیرغم پخش تصاویری از رئیس کره شمالی از تلویزیون این کشور اما کارشناسان کماکان زنده بودن او را تایید نمی‌کنند و می‌گویند یک نطق زنده بین المللی می‌تواند اثبات کند «اون» زنده است

معمای تکراری یوفوها

در حالی که دهه‌هاست صحبت از وجود یا عدم وجود بشقاب‌پرنده‌ها جریان دارد و در این میان تحقیقات آشکار و پنهانی در‏مورد موجودات فرازمینی صورت می‌پذیرد، وزارت دفاع آمریکا اخیراً در بیانیه‌ای جالب توجه اقدام به انتشار سه فیلم از اشیاء ناشناخته و شبیه به بشقاب‏پرنده کرده است.

«شریک‌بازی» امریکا در پاییز برجام

از هرکدام از اعضای دولت ترامپ که بپرسیم چرا امریکا علیه ایران تحریم اعمال می‌کند، خواهد گفت دولت امریکا ماه می‌۲۰۱۸ از برجام خارج شده و دیگر تعهدی به اجرای آن ندارد، ولی حالا که فقط چند ماه به تمام شدن تحریم‌های تسلیحاتی ایران طبق توافق مانده و قطعنامه ۲۲۳۱، وزیر خارجه امریکا داد

«اون» کجاست؟

گمانه‌زنی‌ها از وضعیت سلامتی رهبر کره‌شمالی در حالی این روزها از سوی کارشناسان و رسانه‌ها تقویت شده که هر روز اخباری ضد و نقیض از سلامتی وی مخابره می‌شود.

دموكرات‌ها ميشل اوباما را به ميدان مي‌آورند

با پايان رقابت درون‌حزبي دموکرات‌ها براي انتخاب نامزد نهايي حزب، موضوع معاون احتمالي جو بايدن، بعد از اخبار مربوط به‌ ويروس کرونا به‌يکي از سوژه‌هاي موردعلاقه رسانه‌ها تبديل شده است.

خیز خواهر برای جانشینی برادر

حلقه میراث خانوادگی کیم در کره‌شمالی پس از پدر و پسر، اکنون حول دو شخصیت به عنوان نوه‌های کیم ایل سونگ دور می‌زند. یکی کیم جونگ اون رهبر فعلی این کشور و دیگری کیم یو جونگ خواهر وی.

آزار ناو امریکایی از هشدارپاسدار ایران

ناوگان پنجم نیروی دریایی امریکا روز پنج شنبه در بیانیه‌ای اعلام کرد که چهارشنبه ۱۵ آوریل ۱۱ قایق نیروی دریایی «سپاه پاسداران انقلاب اسلامی» چند بار به ناو یو‌اس‌اس لوئیس بی.