هشدار اف.بی.آی آمریکا در آستانه جنگ داخلی است

45 روز تا برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا، زمان باقی مانده و این کشور درگیر شدیدترین بحران اقتصادی است، بحرانی که به گفته کارشناسان، طی 100 سال گذشته بی‌سابقه بوده است. همزمان با این بحران کمرشکن، آمریکا گرفتار رکود بی‌سابقه‌ای نیز هست؛ بدهی این کشور در دوره «دونالد ترامپ» به هفت تریلیون دلار رسیده است.

بايدن؛ بازگشت به برجام- ادامه تحريم‌ها

نامزد دموکرات انتخابات رياست‌جمهوري آمريکا در يادداشتي با انتقاد از سياست‌هاي رئيس‌جمهور فعلي آمريکا در برابر ايران، رويکردهايي که خود در صورت پيروزي در انتخابات در برابر ايران در پيش خواهد گرفت را با مطرح کردن ادعاهايي عليه کشورمان تشريح کرد.

دستاورد یک سفر دیپلماتیک

ایگنازیو کاسیس وزیر خارجه سوئیس در حالی این هفته به تهران سفر و با مقامات کشورمان دیدار کرد که اوضاع و تحولات منطقه خاورمیانه با شتاب زیادی در حال رقم خوردن است. هرچند این سفر به بهانه یکصدمین سال روابط دیپلماتیک میان ایران و سوئیس انجام شد و طبق بیانیه وزارت خارجه سوئیس هدف از آن گفت و گوهای منطقه‌ای، موضوع برجام و مساله کانال مالی بشردوستانه سوئیس اعلام شد

ترامپ رئیس‌جمهور صربستان را تحقیر کرد

صربستان که عضو اتحادیه اروپا نیست، و متحد روسیه و چین محسوب می‌شود، تاکنون از شناسایی کشور مستقل کوزوو خودداری کرده است. دونالد ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا در ماه‌های گذشته با هدف پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری و دستاورد ‌سازی در حوزه سیاست خارجی، تلاش‌هایی برای نزدیک کردن این دو کشور به یکدیگر کرده بود.

همزمان با فرود اولین هواپیمای اسرائیلی، آتش به جان امارات افتاد

امارات و رژیم صهیونیستی 23 مرداد ماه پس از سال‌ها روابط غیررسمی و پنهانی سرانجام روابط خود را علنی و رسمی کردند. این مسئله با واکنش قاطع جهان اسلام و حتی برخی از مردم امارات مواجه شد که آن را خیانت امارات به فلسطین تلقی کرده و بعضا این کشور را تهدید و امنیت آن را تمام شده تلقی کردند.

قمار شيخ زايد

حماس : اين حركت تجاوزي آشكار به حقوق فلسطين است اردوغان: خارج كردن سفير تركيه از ابوظبي و تعليق روابط با امارات را بررسي مي‌كنيم همراه با گفتارهايي از صباح زنگنه ناصر ابوشريف ، نصرت‌الله تاجيك و ...

استقبال گسترده دشمن از اظهارات خلاف واقع فتاح

علی رغم گذشت چهار روز از اظهارات قابل تأمل فتاح در برنامه نگاه یک، واکنش‌ها و جنجال‌ها درباره آن همچنان ادامه دارد. رئیس بنیاد مستضعفان با ژست دفاع از حق محرومان، سخنانی اتهام‌آمیز را نسبت به چندین نهاد و برخی‌ اشخاص مطرح کرد؛ از روسای‌جمهور سابق گرفته تا نهادهای نظامی.

آخرین نامه صدام به هاشمی رفسنجانی

یادداشتی از محسن هاشمی آخرین نامه صدام به هاشمی رفسنجانی 23مرداد 1369روز بزرگی در تاریخ ایران است؛ روز تثبیت پیروزی ایران در دفاع مقدس و جنگ تحمیلی، آن‌هم با امضای صدام‌‌‌حسین، رئیس‌جمهور بعثی عراق.

در ابوظبی چه خبر است؟

این روزها، روزهایی است که دموکرات‌ها کم کم باور کرده‌اند می‌شود ترامپ را از ادامه ی حضور در کاخ سفید محروم کرد، در روزهایی که کرونا همچنان مهم‌ترین بحث تمامی کشورهای جهان است

ترامپ را دست‫کم نگیرید

پیتر نیکولاس در نشریه «آتلانتیک» نوشت: بیایید بی‫درنگ این طور در‫نظر بگیریم که رئیس جمهوری دونالد ترامپ در حال باختن انتخابات است. جزئیات را در نظر بگیرید، اینکه چطور رای دهندگان حومه شهر به سمت جو بایدن متمایل می شوند و افراد سالخورده درمورد حمایت شان از نامزدها تجدیدنظر می‫کنند. اصول را در نظر بگیرید.