کد خبر: ۴۴۲۶
تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۶
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
داروی قطعی درمان کرونا 8 ماه پیش در برخی استان‌ها ساخته شده است
نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی با ادعای ساخت داروی قطعی درمان کرونا در برخی استان‌های کشور از بی‫تفاوتی نسبت به آن انتقاد کرد.

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی با ادعای ساخت داروی قطعی درمان کرونا در برخی استان‌های کشور از بی‫تفاوتی نسبت به آن انتقاد کرد.
احمد حسین فلاحی در جلسه علنی صبح دیروز مجلس در اخطاری مستند به اصل ۱۲۱ قانون اساسی و با اشاره به آمار فوت ناشی از کرونا در هر شش دقیقه مدعی شد: این در حالی است که برخی استان‌ها دارویی ساخته‌اند و من یک نمونه آن را آورده‌ام که هشت ماه پیش برای درمان قطعی کرونا معرفی شده اما به آن توجه نشده. مردم تلف می‌شوند و کسی به فکر مردم نیست. وزارت بهداشت هم با تمام تلاشی که کرده نیاز به کمک دارد. در دولت چه خبر است؟ چرا به آنها کمک نمی‌شود؟
این نماینده مجلس با بیان اینکه هر روز به اندازه سقوط یک هواپیما تلفات کرونا را شاهد هستیم گفت: اراده‌ای برای اجرای پروتکل‌ها نیست و در این زمینه با تبعیض برخورد می‌شود. مثلا ورود به مشهد ممنوع می‌شود ولی ورود به جاده‌های شمال، مترو و بازار آزاد است. وی هم‌چنین مدعی شد: رسانه‌هایی که در اختیار دولت هستند می‌خواهند تمام مشکلات را به گردن نظام بیندازند. وضعیت جامعه خوب نیست و همه کسانی که دلداده بودند دلسرد می‌شوند. مردم منتظرند اتفاقی توسط مجلس بیفتد.
علی نیکزاد که اداره جلسه علنی مجلس را بر عهده داشت در پاسخ به تذکر خطاب به وزارت بهداشت گفت: آقای فلاحی دارو را همراه خود آورده، به این موضوع رسیدگی کنید.
نام:
ایمیل:
* نظر: